Koncert kolęd w Collegium Maius UJ

30 stycznia 2024 Chór Akademicki UJ Camerata Jagellonica wystąpił z koncertem kolęd w auli Collegium Maius.
Uniwersytecki Koncert Noworoczny

14 stycznia 2024 roku mieliśmy zaszczyt i wielką przyjemność wystąpić podczas XV Uniwersyteckiego Koncertu Noworocznego, który już miał miejsce w Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego.
Koncert jubileuszowy Chórów Akademickich UJ

Mamy wielką przyjemność zaprosić na wyjątkowy Koncert Jubileuszowy naszych chórów pod patronatem honorowym Rektora Uniwersytetu Jagiellońskiego prof. Jacka Popiela, który odbędzie się w sali koncertowej Filharmonii im. Karola Szymanowskiego w Krakowie w dniu 24 listopada 2023 roku o godz. 18.00.
Koncert w ramach Dni Jana Pawła II

Serdecznie zapraszamy na koncert organizowany w ramach XVIII edycji Dni Jana Pawła II „Wiara i rozum”, który odbędzie się 15 listopada 2023 roku o godz. 19.00 w Sali Koncertowej Filharmonii Krakowskiej. W repertuarze znajdą się: Uwertura akademicka op. 80 J. Brahmsa, Ciaconna z Polskiego Requiem K. Pendereckiego oraz Beatus vir op. 38 H.M. Góreckiego. Wystąpią: Stanislav Kuflyuk – baryton, Chór i Orkiestra Symfoniczna AMKP, Chór UPJP2 Psalmodia, Chór Akademicki UJ Camerata Jagellonica. Dyrygować będzie Tomasz Tokarczyk. Wstęp wolny. Liczba miejsc ograniczona.